آموزش حروف الفبا انگلیسی

آموزش حروف الفبا انگلیسی
آموزش حروف الفبای انگلیسی برای کودکان

تجربه و علم ثابت کرده اند که یادگیری یک زبان در کودکی بسیار راحت تر از یادگیری آن در بزرگسالی است.ساختار منعطف ذهن کودکان اجازه می دهد که آن ها به سرعت قواعد زبان بیگانه را بیاموزند و این کار عمدتا به صورت غیر ارادی و نا هشیارانه صورت می گیرد.
متخصصان یادگیری و روانشناسی حتی عقیده دارند که آموزش بسیار کم یک زبان در کودکی می تواند میزان موفقیت در یادگیری آن زبان در بزرگسالی را به شدت افزایش دهد.برای کودکان کم سن و سال می توان بهترین آموزش را آشنایی با حروف الفبای انگلیسی دانست.بیش از هر چیز کودک باید توانایی تشخیص حروف الفبا را داشته باشد و این مساله اغلب حدود پنج سالگی اتفاق می افتد.در تحقیقات مختلف مشخص شده کودکانی که برنامه های آموزشی را تماشا می کنند و یا والدین آنها برایشان وقت میگزارند می توانند حتی در سه سالگی حروف انگلیسی را تشخیص دهند.در حقیقت میزان توانمندی کودکان در درک و فهم به فرآیند ابتدایی یادگیری باز می گردد.از شش ماهگی به بعد توان غضروفی بچه ها شکل می گیرد.بچه ها با اشکال متفاوت آشنا شده و شناخت از طریق دست و دهان انجام می شود.برای یادگیری حروف انگلیسی می توانید از طریق بازی وارد شوید.از مکعب های پلاستیکی یا کتابهای مصور و رنگ آمیزی برای آموزش استفاده کنید.البته این روزها که کودکان به موبایل و تبلت علاقه ویژه ای نشان می دهند شما می توانید از نرم افزارهای مختلف نیز کمک بگیرید.
استفاده از عکس و تصویر همیشه ایده خوبیست و کودکان نحوه نوشتن حروف را هم یاد می گیرند. در این قسمت ما فلش کارتهایی را برای چاپ اماده کرده ایم شما با در اختیار گذاشتن انها برای کودک و تکرارهر روز انها در قالب بازی به کودک کمک میکنید تا براحتی با این الفبا اشنا شود. فراموش نشود که تکرار بسیار مهم میباشد. همچنین شما میتوانید این فایل را در گوشی و یا تبلت باز کنید. این فلش کارتها بسیار جذاب و زیبا طراحی شده است.

آموزش حروف الفبای انگلیسی پایه ای ترین و مبتدی ترین مسئله در یادگیری زبان انگلیسی می باشد.در زبان انگلیسی 26 حرف وجود دارد که به دونوع تقسیم میشوند:حروف بزرگ و حروف کوچک.برای پیشرفت کودکان بهتر است ابتدا صداهای حروف را یاد بگیرند تا پس از تشخیص صداها بتوانند به آسانی لغات را فرا گیرند.

 

logo-samandehi

آخرین بشقاب تزیین غذا

آخرین دستور غذایی

به گروه تلگرام مشهد نی نی بپیوندید