آموزش رنگ‌ها

آموزش رنگهای انگلیسی به کودکان
کودکان در دنیای رنگینی زندگی می کنند.با این وجود تشخیص دادن رنگهای انگلیسی برای کودکان کار ساده ای نیست.از 18 ماهگی بینایی کودک تقریبا مثل یک فرد بالغ است و به خوبی رنگها را از هم تشخیص می دهد.به مرور که کودک بزرگ می شود مقایسه در ذهن او شکل می گیرد و رنگها را بهتر می آموزد.
شناخت رنگها الزاما به معنی آموختن نام انگلیسی آنها نیست.اگر کودک شما توانسته رنگهای انگلیسی را بشناسد و آنها را از هم تفکیک کند ، می توانید نام انگلیسی آنها را هم کم کم به کودک آموزش دهید.این کار را به مرور و با کمک کارهای روزانه انجام دهید مثلا وقتی لباس می پوشد توجه او را به رنگ قرمز کفش هایش جلب کنید یا وقتی در پارک قدم می زنید با نشان دادن اردکی که در دریاچه وسط پارک شنا می کند ، رنگ سفید انگلیسی را به کودک بیاموزید.سعی کنید در کنار این مسایل رنگهای متضاد و هارمونی دار انگلیسی را هم به کودک آموزش دهید.اما عجله نکنید.کودک شما به اندازه کافی فرصت دارد تا این مسایل را یاد بگیرد.
ما در اینجا فعالیتهای لازم برای کودکان در تمامی سنین را آماده سازی کرده ایم. برای کودکان با سن پایین و از 18 ماهگی بع بعد میتوانید از فلش کارتها استفاده کنید. و برای کودکانی که میخواهند نوشتن را شروع کنند چند نمونه کاربرگ ارائه شده است تا به انها در نوشتن کمک کند.

 

logo-samandehi

آخرین بشقاب تزیین غذا

آخرین دستور غذایی

به گروه تلگرام مشهد نی نی بپیوندید