بازی خانگی تقویت هوش برای کودک 3 سال به بالا
حتما این بازی را به اشکال مختلف در منزل انجام دهید. بازی به این شکل میباشد که بر روی یک کاغذ مانند نمونه چند مدل شکل گوش پاکن با سرهای رنگی بکشید و همچنین با استفاده از رنگهای گواش سر گوش پاکن ها را رنگی کنید حال از کودک بخواهید هر گوش پاک کن رو در محل مناسب خودش قرار دهد. این بازی به منظور افزایش دقت و تمرکز و تقویت هوش کودک میباشد. همچنین کودک با این بازی سرگرم میشود و لذت میبرد.

بازی خانگی تقویت هوش و تمرکز برای کودک

1 نظر

 • موسی توماج ایری
  موسی توماج ایری یکشنبه, 01 اسفند 1395 20:18 پیوند نظر

  بازی کودک کاملاً خودانگیخته است و هیچ هدف ثانوی را تعقیب نمی‌کند. بازی برایش لذت‌بخش و هدف اصلی است. چنین فعالیتی است که از استعداد و نبوغ ذاتی ناشی می‌شود و عامل مهمی برای آشکار شدن آن است.

  فقط در حال بازی انسان واقعاً خودش است. شیللر

  چرا نباید کاری را انجام دهیم که برای ما مثل بازی و تفریح باشد و لذت و شادی برایمان به همراه داشته باشد؟ ما باید اهمیت بازی کردن را در دستیابی به موفقیت درک کنیم و در واقع تنها موردی که در مسیر موفقیت باید آن را جدی بگیریم اختصاص دادن زمان و فضایی به بازی است.

  بازی کردن به ذهن این فرصت را می‌دهد تا قدرت نهفته خود را بدون کوچک‌ترین هراسی از عدم تأیید و رد شدن در آزمایش راه‌های جدید، ریسک کردن و ماجراجویی در تصمیم‌گیری‌های فرد جاری سازد. قدرتی که از نظر دیگران عجیب، خارق‌العاده و گاهی اوقات دیوانگی نامیده می‌شود ولی درعین‌حال فرد را به موفقیت‌های خیره‌کننده‌ای می‌رساند. اگر انتخاب با خودتان بود آیا نمی‌خواستید فقط کارهایی را که دوست دارید انجام دهید؟ انجام کار مورد علاقه یکی از رازهای موفقیت و شادمانی است.

  اگر از کاری که انجام می‌دهید لذت نبرید و با آن شاد نباشید در حال هدر دادن فرصت‌های خود برای رسیدن به موفقیت هستید. فرد گراتزون

  بیشتر اختراعات، اکتشافات، پیشرفت‌ها، تئوری‌ها و نظریه‌ها تحت تأثیر بازی و یا به هدف لذت بردن از یک بازی به وجود آمده است. برادران رایت به‌هیچ‌وجه ارزش سرگرمی و تفریح خود را ،که دوچرخه‌سواری و جمع‌کردن قطعات دوچرخه بود، درک نمی‌کردند و تصوری از این نداشتند که سرگرمی آنان روزی به ساخت هواپیما منجر خواهد شد.

  موسی توماج ایری
  http://zendegiroyaie.com

نظر دادن

 

logo-samandehi

آخرین بشقاب تزیین غذا

آخرین دستور غذایی

به گروه تلگرام مشهد نی نی بپیوندید