همانطور که در تصاویر مشاهده میکنید 3 نمونه کاردستی آدم برفی نمایش داده شده است.
کاردستی اول آدم برفی با استفاده از چوب بستنی،رنگ و چشم عروسکی میباشد که شما میتوانید با چسباندن بر روی مقوا این آدم برفی را برای تزئین اتاق کودک بسازید. اگر کودک شما 5 سال به بالا دارد حتما بخواهید در کنار هم قرار دادن چوب بستنیها به شما کمک کند (به منظور تقویت مهارت هماهنگی چشم و دست کودک).
کاردستی آدم برفی دوم با استفاده از بشقاب یکبار مصرف میباشد. همانطور که در شکل مشاهده میکنید نیاز به 3 عدد بشقاب یکبار مصرف،کاغذرنگی و مقوا ویا ابزاری به دلخواه برای دستهای آدم برفی. والدین عزیز با درست کردن کاردستی در کنار کودکان به تقویت مهارتهای آنها بپردازید. ایجاد یک رابطه عاطفی در تهیه کاردستی به همراه آموزشهای مورد نیاز به کودک دلبندتان، به عنوان مثال در تهیه این کاردستی از کودک بخواهید تا دکمه ها را به ترتیب شماره بچسباند تا ضمن تقویت حرکتهای ظریف دست، شمارش نیز یاد بگیرد. پس هدف مشهد نی نی تنها ایجاد کاردستی نمیباشد بلکه اهدافی بالاتری را باید به کمک شما والدین دنبال کنیم.
کاردستی آدم برفی سوم با تکه پارچه هایی که مورد استفاده نمیباشد. با کمی دکمه و پارچه این آدم برفی زیبا را برای کودکان خود بدوزید و با عشق تقدیم کودک دلبندتان کنید.

سه مدل کاردستی آدم برفی

سه مدل کاردستی آدم برفی

سه مدل کاردستی آدم برفی

نظر دادن

 

logo-samandehi

آخرین بشقاب تزیین غذا

آخرین دستور غذایی

به گروه تلگرام مشهد نی نی بپیوندید