تولید بگ فیلتر

مدیر عامل شرکت پویا صنعت اصفهان با بیان اینکه سال گذشته حدود 60  دستگاه بگ فیلتر  تولید شد، گفت: با برنامه‌ریزی و افزایش کیفیت محصول نهایی با بررسی های صورت گرفته از بازخورد مشتریان و نیازسنجی تغییرات در محصولات نسل جدید بگ فیلتر و غبارگیرصنعتی، در نظر داریم تا تولید این محصول را به 120 دستگاه افزایش دهیم.وی میزان تولید بگ فیلتر  در کل کشور را حدود 20000 دستگاه بگ فیلتر و غبارگیر صنعتی اعلام کرد و افزود: با توجه به روند رشد پیش‌بینی می‌شود که با افزایش 40 درصدی، تولید این محصول در سال جاری به حدود  25000 افزایش یابد. یکی از مهمترین مشتریان این محصول در کشور ، واحدهای تولیدی در صنایع کاشی و سرامیک و نیز تولید اسفالت هستند. این شرکت با تولید انواع بگ فیلتر مورد نیاز کارخانه آسفالت، در نظر دارد، تولید کنندگن این صنعت را به استفاده بیشتر از نسل جدید بگ فیلترها تشویق کند.


مهندس جعفری درباره نتایج حاصل از این اتفاق بر مجموعه متبوع خود گفت: افزاش رضایتمندی مشتریان بگ فیلتر و غبارگیر صنعتی و افزایش نفوذ شرکت در بازار هدف خریداران انواع هواکش و فن سانتریفیوژ از مهمترین دلایل این شرکت برای حضور موفق در این صعت است.


وی با بیان اینکه زیرساخت‌های لازم از جمله توسعه دستگاه های مورد نیاز برای تولید و آموزش پرسنل واحد تولید جهت آشنایی با استانداردهای روز دنیا و آخرین تغییرات و تکنولوژی ها در دنیای هواکش های صنعتی تهیه شده، تصریح کرد: یک برنامه ریزی صحیح به همراه سرمایه‌گذاری هدفمند در هواکش صنعتی می‌تواند به افزایش توان تولیدی هواکش های صنعتی و تهویه مطبوع در صنایع سیمان، کاشی و سرامیک در کشور کمک کند.


علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر به ادرس اینترنتی http://pooyasanaat.ir/bagfilter/ مراجعه نمایند.


دفترمرکزی: اصفهان، خمینی شهر، بلوار امیر کبیر، کوچه ۵۹


تلفن: 09132060170

منبع خبر :